ZADZWOŃ +22 838 45 39 PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00

Drukujemy prace magisterskie, licencjackie oraz dyplomowe

Jeśli jesteś  studentem masz szansę wydrukować swoją pracę starannie i tanio.  Druk czarno-biały już po 20 groszy za stronę a w kolorze  po 1,50 zł za stronę. Oprawa 12,00-15,00 zł za sztukę.
Prześlij materiał e-mailem na adres drukpol@drukpol.com, potwierdzimy cenę, dokonasz przedpłaty a później odbierz gotową pracę osobiście lub wyślemy ją do Ciebie kurierem.

Prace do wydruku powinny być przygotowane w plikach PDF.

Samouczek pokaże ci  punkt po punkcie jak można przygotować materiał do druku. Dzięki temu będziesz mógł zamawiać u nas swoje materiały bez stresu że coś zostanie wydrukowane źle z powodu " rozsypania" tekstu w programie word (.doc) excel (.xl) Większość z Was wszelkie materiały przygotowuje w programie Microsoft Word i na jego podstawie przygotowany będzie materiał do druku (oczywiście jeżeli przygotowujesz materiał w innym programie musisz zrobić analogiczne ustawienia dotyczące materiału w programie w którym tworzysz).

Samouczek, czyli przygotowanie pracy do druku

1. Zakładka „UKŁAD STRONY ⇒ ROZMIAR” wybieramy A4

2. Zakładka „UKŁAD STRONY ⇒ MARGINESY” domyślnie są 2,5 cm z każdej strony. Możesz ustawić marginesy takie jakie chcesz lub podają ci w wytycznych (jednak nie powinny być mniejsze niż 1 cm z każdej strony)

3. Zakładka „UKŁAD STRONY ⇒ MARGINESY ⇒ MARGINESY NIESTANDARDOWE” – w tym punkcie możesz wybrać czy chcesz aby twoja praca była przygotowana do druku jednostronnego czy dwustronnego.
     Jeżeli chcemy wydrukować pracę dwustronnie to wybieramy w tej zakładce MARGINESY LUSTRZANE.

4. Kolejny element, który musimy ustawić to numeracja strony. Wybieramy zakładkę WSTAWIANIE ⇒ NUMER STRONY. Wybieramy miejsce w którym chcemy aby był numer strony.

5. Jeśli chcemy materiał wydrukować dwustronnie.

a) Możemy umieścić numer strony pośrodku. Wtedy po wprowadzeniu marginesów lustrzanych numer strony automatycznie się zastosuje do tego

b) W przypadku gdy numer strony ma być w skrajnej części strony musimy wprowadzić numerację zewnętrzną.

Prawidłowa zasada: strona nieparzysta po prawej a parzysta po lewej stronie kartki. Występujące nieprawidłowości uzupełniamy vacatem (pustą stroną).

Wchodzimy WSTAWIANIE ⇒ NUMER STRONY ⇒ NP. DÓŁ STRONY automatycznie przejdziemy do zakładki PROJEKTOWANIE ⇒ INNE NA STRONACH PARZYSTYCH I NIEPARZYSTYCH przechodzimy na stronę parzystą. Po lewej stronie w tej zakładce znajduje się NUMER STRONY ⇒ DÓŁ STRONY ⇒ NUMERACJA PO LEWEJ STRONIE. Po prawej stronie mamy ZAMKNIJ STOPKĘ I NAGŁÓWEK.

6. Tak przygotowany i sprawdzony materiał zapisujemy jako PDF. NARZĘDZIA GŁÓWNE - ZAPISZ JAKO - WYBIERAMY PDF LUB XPS PDF - lub można go wykonać pobierając sobie darmowy program PDF CREATOR.

Pamiętajmy że musimy zrobić oddzielnego PDF-a dla materiału jednostronnego i dla dwustronnego.

7. Przed wysłaniem do nas materiału sprawdź przygotowanego PDF-a czy na pewno jest wszystko tak jak miało być.


NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŹLE PRZYGOTOWANE PRACE. DRUKUJEMY TO CO DOSTAJEMY

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij