ZADZWOŃ +22 838 45 39 PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00

Druk prac dyplomowych

Druk i oprawa prac jest jedną z naszych specjalności. W naszym punkcie w Warszawie na ul. Anielewicza 37 mogą Państwo zlecić druk i oprawę: pracy licencjackiej, pracy magisterskiej, pracy dyplomowej, pracy inżynierskiej, pracy doktorskiej  oraz np. dowolnej prezentacji. Oprawiamy w okładki twarde i miękkie kanałowe. Możemy również pracę zbindować w grzebień plastikowy lub w drut metalowy. 

Masz szansę wydrukować swoje prace starannie i tanio. Przygotuj pracę w pliku pdf a zapłacisz za druk czarno-biały już po 20 groszy za stronę a w kolorze  po 1,50 zł za stronę. Oprawa 12,00-15,00 zł za sztukę. . Można do nas przyjść osobiście lub przesłać materiał e-mailem na adres drukpol@drukpol.com, potwierdzimy cenę, dokonasz przedpłaty a później odbierz gotową pracę osobiście lub wyślemy ją do Ciebie kurierem.

Prace do wydruku powinny być przygotowane w plikach PDF.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij