ZADZWOŃ +22 838 45 39 PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00

Druk ulotek

Ulotki to wciąż najpopularniejszy oraz najtańszy nośnik informacji o towarach i usługach. Druk ulotek zapewnia nasza drukarnia. Zależnie od wymagań klienta, przyjmujemy zlecenia na ulotki zadrukowane jedno, jak i dwustronnie, na papierze powlekanym (kredowanym) i offsetowym, na różnorodnych gramaturach. Dzięki odpowiedniemu formatowi oraz składaniu, ulotki mogą znaleźć zastosowanie jako zaproszenie, czy druk okolicznościowy.
Drukujemy ulotki w bardzo przystępnych cenach małe i duże nakłady techniką cyfrową do SRA3+ Drukujemy na papierze offsetowym, kredowym, satynowanym i ozdobnym.
Oferujemy niskie bardzo konkurencyjne ceny.
Materiały do druku ulotek należy przygotować w formacie PDF. W przypadku gdy grafika kończy się równo z krawędzią strony (tzw. spad) należy w projekcie dodać po 3mm spadu z każdej strony. Teksty i ważne elementy graficzne powinny być oddalone od linii cięcia minimum 3-4 mm. Uniknie się w ten sposób przycięcia ważnych treści podczas docinania do formatu.
Prace 2-stronne powinny być przygotowane jako dwie osobne strony, zapisane w jednym
w dokumencie. W przypadku prac składanych (bigowanych, falcowanych) należy je prawidłowo zmontować na arkuszu lub  ułożyć strony  po kolei od pierwszej do ostatniej.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij