ZADZWOŃ +22 838 45 39 PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9:00-17:00

Drukarnia cyfrowa

Cyfrowa

Firma Drukpol  to profesjonalna drukarnia cyfrowa działająca w Warszawie na Muranowie. Kładziemy nacisk na zadowolenie naszych klientów, dostarczając im pełną gamę nowoczesnych usług drukowania i kopiowania. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszyn renomowanych producentów.

Jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań klientów. Jeśli szukasz drukarni która zapewni Ci materiały reklamowe, firmowe lub szkoleniowe wysokiej jakości. Zadzwoń lub zapytaj o ofertę, zyskasz niskie ceny, szybkie terminy realizacji i wyjątkowo wysoką jakość.

Wzrost popularności druku cyfrowego w ostatnich latach jest pochodną niezliczonej liczby korzyści jakich dostarcza ta usługa. Pierwszą i najważniejszą korzyścią druku cyfrowego jest możliwość druku dokładnie takiej liczby egzemplarzy, jakiej Państwo potrzebują, w bardzo krótkim czasie. Pozwala to uniknąć ryzyka finansowego przy druku dużych nakładów oraz eliminuje konieczność składowania zapasów i zarządzania magazynem. W porównaniu z technologią offsetową, przygotowanie książki do druku cyfrowego jest o wiele łatwiejsze, a jego koszt znacznie niższy. Wystarczy odpowiednie samodzielne przygotowanie plików w formie elektronicznej i koszty dotyczą tylko druku. Stopień dostosowania do potrzeb klienta w druku cyfrowym zdecydowanie przewyższa możliwości oferowane przez inne technologie. Tutaj możliwe jest wprowadzenie zmian w każdym egzemplarzu, co w tradycyjnym druku byłoby kosztowne. Czyni to wybór tej usługi idealną, zwłaszcza w sytuacjach, gdy publikacje wymagają częstej aktualizacji.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij